Odložen je Treći Somborski filmski festival

Pročitajte celu vest...

Program festivala

Program trećeg Somborskog filmskog festivala

Sreda, 8. jul

19:00   Petar Pan i magična knjiga nedođije (FILMSKA PARADA)

režija sinhronizacije: Dušica Novaković  

Atrijum Gradske kuće

Četvrtak, 9. jul

19:00   Cvrle: nikad ne letiš sam (FILMSKA PARADA)

režija sinhronizacije:  Dušica Novaković

Atrijum Gradske kuće

Petak, 10. jul

20:00   Svečano otvaranje festivala

Atrijum Gradske kuće

21:00   Hotel Beograd (GLAVNI PROGRAM)

režija: Konstantin Stasky (Rusija)
Atrijum Gradske kuće

21:30   Specijalno vaspitanje (VIP Kinoteka)

režija: Goran Marković (Jugoslavija)
Kabare Narodnog pozorišta Sombor

22:00   Brit-Mari je bila tu (Britt-Marie was here) (PANORAMA ŠVEDSKIH)

režija: Tuva Novotni (Švedska)
Dvorište Županije

Subota, 11. jul

11:00   Promocija filma “Ime naroda” ( PRATEĆI PROGRAM)

režija: Darko Bajić 
Atrijum Gradske kuće

13:00 Promocija knjige Kristofer Vogler „Piščevo putovanje“

Mitska struktura za pisce Kristofera Voglera u izdanju Filmskog centra Srbije
Učestvuju: Gordan Matić, direktor Filmskog centra Srbije i Miroljub Stojanović, urednik 

21:00   Ajvar (GLAVNI PROGRAM)

režija: Ana Maria Rossi (Srbija)
Atrijum Gradske kuće

21:30   Varljivo leto 68 (VIP Kinoteka)

režija: Goran Paskaljević (Jugoslavija)
Kabare Narodnog pozorišta Sombor

22:00   Sune vs. sune (PANORAMA ŠVEDSKIH)

režija: Džon Holmberg (Švedska)
Dvorište Županije

23:00    Uprkos magli (GLAVNI PROGRAM)

režija:  Goran Paskaljević (Italija)
Atrijum Gradske kuće

Nedelja, 12. jul

12:00   Promocija monografije “Nebojša Glogovac, autorka Tatjana Nježić (PRATEĆI PROGRAM)

Atrijum Gradske kuće

21:00   Otac (GLAVNI PROGRAM)

režija: Srdan Golubović (Srbija)
Atrijum Gradske kuće

21:30   Nacionalna klasa (VIP Kinoteka)

režija: Goran Marković (Jugoslavija)
Kabare Narodnog pozorišta Sombor

22:00  Žućko (Nostalgija)

režija: Gordan Matić (Srbija)
Dvorište Županije

23:00   Realna priča (GLAVNI PROGRAM)

režija: Gordan Kičić (Srbija)
Atrijum Gradske kuće

Ponedeljak, 13. jul

21:00   Svečano zatvaranje festivala i dodela nagrada

Atrijum Gradske kuće

22:00   Koncert Jelene Tomašević

Trg Sv. Đorđa